ACT Deterjan


ACT Deterjan ürünleri etkili bir temizliğin olmazsa olmazıdır. Geliştirilmiş özel formülü ile en zor lekeleri bile kolaylıkla çıkarır. Renkli ve beyaz tüm giysi türleri ile uyumlu olan ürünler, giysilerinizi ilk günkü gibi korur. Günlük hayatta kolaylıkla elde edebileceğiniz ACT Deterjan ürünlere online mağazalardan erişmeniz de mümkün. ACT Deterjan ürünleri 400 gr, 1.5 kg, 3 kg, 6 kg, 9 kg ve 20 kg olan kaliteli ambalajlar içerisinde farklı boyutlarda üretilmektedir. Kullanıcı ihtiyacına göre her yerden ve her boyutta tedarik edilebilen ACT deterjanları, kusursuz bir temizlik deneyimi yaşanmasını sağlar.


ACT Deterjan, her yıkama sonrası çamaşırların yeni kalmasını ve bakımlı olmasını önemser. Giysilerin ilk günkü gibi korunmasını sağlarken, zenginleştirilmiş yapısı sayesinde tüm zorlu lekeleri çıkarır. Ayrıca giysilerin dostu olan ACT Deterjan kullanımı ile renkli ve beyaz tüm çamaşırların dokusunun bozulması önlenir ve derinlemesine bir temizlik sağlar. Tüm çamaşırlar için tek deterjan kullanımı avantajı sunarak gereksiz detaylardan kurtarır. ACT Deterjan ürünleri kusursuz bir kalite ile üretilir. Etkili leke çıkarma gücü ile uygun fiyatta kaliteli deterjan kullanım imkanı sunar. Çamaşırların özelliklerine uygun ve özel bir formül ile geliştirilen ACT Deterjan, giysilerde etkileyici bir ferahlık meydana getirir. Lekeleri yok eder ve kiri anında söküp atar.

ACT Deterjan çamaşır deterjanı, düşük sıcaklık ve kısa programlı yıkamalarda bile lekeleri kolaylıkla çıkarır, çamaşırlarda mis gibi ferah bir etki bırakır. Giysilerin parlaklığını koruma özelliği sayesinde temiz ve canlı bir güne başlamanız bizim için önemlidir. Diğer deterjanların aksine benzersiz bir temizlik deneyimi için ACT Deterjan ürünlerini tercih edebilirsiniz.

ACT Deterjan Ürünleri

ACT Deterjan ürünleri etkili bir temizliğin olmazsa olmazıdır. Geliştirilmiş özel formülü ile en zor lekeleri bile kolaylıkla çıkarır. Renkli ve beyaz tüm giysi türleri ile uyumlu olan ürünler, giysilerinizi ilk günkü gibi korur. Günlük hayatta kolaylıkla elde edebileceğiniz ACT Deterjan ürünlere online mağazalardan erişmeniz de mümkün. ACT Deterjan ürünleri 400 gr, 1.5 kg, 3 kg, 9 kg ve 20 kg olan kaliteli ambalajlar içerisinde farklı boyutlarda üretilmektedir. Kullanıcı ihtiyacına göre her yerden ve her boyutta tedarik edilebilen ACT Deterjan deterjanları, kusursuz bir temizlik deneyimi yaşanmasını sağlar.

ACT Deterjan Ürünlerin Avantajları

  • En zor denilebilecek lekeleri bile ilk yıkama sonrası rahatlıkla çıkarır.
  • Beyaz ve renkli çamaşırlarda kullanılarak ayrı deterjan alma sorununu ortadan kaldırır.
  • Kısa program ve düşük sıcaklıklarda kesin çözüm sunar ve kirlerden arındırarak lekeleri derinlemesine temizler.
  • 3’lü enzim formülü ile giysilerde benzersiz bir temizlik sağlar.
  • Farklı boyutlarda ambalajlanarak kullanıcı ihtiyacına uygun çeşitlendirilir.

ACT Deterjan, cilt ile direk temas halinde olan giysilerin temizliği konusunda uzmandır. Geliştirilmiş formülü sayesinde pek çok avantaj sağlar.

Çamaşır Tipi Yıkama Metod Sıcaklık
Pamuklu Ve Keten Beyazlar Pamuklu Ve Keten Beyazlar 60°
Beyazlar ve 60°'de boya vermeyen renkli pamuklular ve renkli ketenler Beyazlar ve 60°'de boya vermeyen renkli pamuklular ve renkli ketenler 60°
Beyaz sentetikler ve beyaz pamuk-sentetik karışımı Beyaz sentetikler ve beyaz pamuk-sentetik karışımı 50°
Renkli sentetikler ve renkli pamuk-sentetik karışımı Renkli sentetikler ve renkli pamuk-sentetik karışımı 40°
30°'de boya veren sentetikler, pamuklu ve karışımları 30°'de boya veren sentetikler, pamuklu ve karışımları 30°

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın!

Tıkla Ara Whatsapp