ACT Group ürünü olan ACT deterjanı ile ferah anlar solumanızı amaçlıyoruz. Türkiye’de üretim yapan firmamız, yurtiçinde ve yurtdışında kaliteli ürünlerimize erişim kolaylığı sağlar. Geliştirilmiş formülle üretilen ürünlerimiz ve dağıtım ağımız ile müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Yenilikçi, kendini geliştiren, sektör sorunları ile ilgili çözüm arayışlarına giren ACT Group, ACT markası ile ülkemizde ve Dünya’da adını duyurmaya devam ediyor. Genç ve dinamik adımlar atan firmamız, sektörde kalıcı izler bırakacak bir politika izlemektedir.

ACT çamaşır deterjanı 3’lü enzim formülü ile geliştirilmiştir. Tüm zorlu lekeleri anında çıkarır ve kirlerden arındırır. Giysi dostu olan ACT ile giysileriniz ilk günkü gibi parlak ve canlılığını korur. Tek deterjan kullanımı ile bütün çamaşırların yıkanması ACT ile mümkün.

Act Group

ACT markası ile üretilen çamaşır deterjanı, ACT Group tarafından üretilmektedir. Geliştirilmiş özel formülü sayesinde çamaşırlar uzun süre kullanılmasına rağmen yeni kalır ve daha uzun ömürlü olur. İlk günkü gibi doku ve renklerin canlı kalmasını sağlayarak, kir ve lekeleri derinlemesine temizler. İlk yıkamada memnun edici sonuçlar veren ACT çamaşır deterjanı  tüm beklentileri karşılamaktadır. Bütün kıyafet türlerinin yıkanmasına uygun olarak üretilen ACT, kaliteli ve uygun fiyatlarda müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca etkili leke çıkarma özelliğinin yanı sıra çamaşırlarda temizliği hissettiren bir ferahlık sağlar.

Kaliteli olarak üretilen ürünlerimiz kullanıcıya birçok avantaj sunmaktadır. Ürünümüz düşük sıcaklık ve kısa programlarda bile etkili sonuçlar gösterir. İlk yıkamada bile kirlerden arındırır ve lekeleri yok eder. Renkli veya beyaz çamaşırlarda kullanılabilen ACT, maliyet olarak tüketiciye kolaylık sağlar ve evdeki deterjan kargaşasından kurtarır. Tek deterjan ile benzersiz çözüm ACT ile mümkün.

ACT Group olarak ürünlerimizin dağıtım ağını, hem yurtiçinde ve hem de yurtdışında bizzat üstlenmekteyiz. ACT ürünlerini kullanmak isteyen tüm müşterilerimiz rahatlıkla ürünlerimize ulaşabilirler. Amacımız yüksek kalite ürünleri uygun fiyata halka ulaştırmaktır. Online satışlarda sorun yaşayan müşterilerimiz ya da herhangi bir konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, iletişim kanallarımız aracılığı ile bizlere ulaşmaları yeterli olacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın!

Tıkla Ara Whatsapp